Bal Ekonomisty w hotelu BRISTOL

W dniu 1 lutego 2020 r. organizujemy we współpracy z Kolegium Gospodarki Światowej SGH oraz Polskim Towarzystwem Ekonomicznym (PTE) wyjątkowe wydarzenie - Bal Ekonomisty w hotelu BRISTOL w Warszawie. Bal patronatem honorowym objął JM Rektor SGH prof. Marek Rocki.

W dniu 23 stycznia wykorzystaliśmy wszystkie miejsca na Bal Ekonomisty w Bristolu i zamknęliśmy listę gości. Prosimy nie robić dalszych przelewów, ponieważ będziemy zmuszeni je odsyłać.

Bale te mają ugruntowaną renomę i cieszą się dużym zainteresowaniem. Chcielibyśmy, aby wydarzenie to stało się tradycją i na trwale wpisało się w kalendarz corocznych wydarzeń środowiska ekonomistów, analogicznie do bali jakie są organizowane wśród różnych środowisk naukowych i zawodowych. Uroczysty „Bal Ekonomisty” będzie wyjątkową okazją do spotkania międzypokoleniowego wybitnych przedstawicieli polskiej nauki, dyplomacji oraz biznesu. W gronie naszych gości znajdą się również osoby, które uzyskały wybitne osiągnięcia naukowe oraz są utalentowanymi naukowcami młodego pokolenia różnych dyscyplin nauki. Na „Bal Ekonomisty” zamierzamy zaprosić rektorów innych nieekonomicznych uczelni warszawskich.

W trakcie „Balu Ekonomisty” w otoczeniu przedstawicieli SGH - największej ekonomicznej uczelni w Polsce, planujemy uhonorować najbardziej utalentowanych polskich wynalazców i naukowców.

Obiecujemy szampańską zabawą w doborowym gronie, w magicznej atmosferze, w eleganckich salonach hotelu BRISTOL.

Cena: 350 PLN/osoba dla członków Korporacji HZ, studentów, pracowników SGH i członków PTE z jedną osobą towarzyszącą oraz 400 PLN/osoba dla pozostałych gości

Opłatę za Bal Ekonomisty prosimy dokonywać przelewem na konto bankowe. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność wpłat. Po wyczerpaniu puli miejsc zastrzegamy sobie prawo zwrotu pieniędzy na konto, z którego otrzymaliśmy opłatę.

Konto bankowe Bank Millenium S.A. 66 1160 2202 0000 0000 6085 3439
Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału HZ SGPiS/SGH „Korporacja HZ”
ul. Mokotowska 4/6 00-641 Warszawa
Tytuł przelewu: Bal Ekonomisty

Uprzejmie prosimy o podanie emailem na adres khz@khz.sgh.waw.pl imienia i nazwiska oraz uczelni lub środowiska uczestnika Balu z osobą towarzyszącą.

Dla gości Balu Ekonomisty w dn. 01.02.2020r. hotel BRISTOL przygotował promocyjne ceny pokoi hotelowych Classic jednoosobowy – PLN 540 + VAT za dobę ze śniadaniem Classic dwuosobowy – PLN 640 + VAT za dobę ze śniadaniem Poniżej link dla osób zainteresowanych rezerwacją pokoi hotelowych w specjalnej cenie https://www.marriott.com/event-reservations/reservation-link.mi?id=1578663113089&key=GRP&app=resvlink

Program balu

20:00
Przybycie gości/Szatnia/Welcome drink
20:30
Oficjalne powitanie gości i przemówienia
21:00
Danie Główne serwowane
22:30
Zaproszenie do zabawy tanecznej/Antek SMYKIEWICZ z zespołem muzycznym/DJ
23:15
Konkurs
23:45
Zabawa taneczna kontynuacja/Antek SMYKIEWICZ z zespołem muzycznym/DJ
00:15
Kontynuacja zabawy tanecznej DJ
03:00
Zakończenie Balu

Menu

Powitalny koktajl

Przystawka

Danie główne

Bufet

Przystawki

Sałatki

Bar sałatkowy

Zupa

Gorące dania

Desery

Wina

Wódka